Lekarze Bełchatów

lek. med. Wiesław Łoba

97-400 Bełchatów

Bardzo dobry i kompetentny lekarz... wykrył że mam uszkodzony kręg po nie udanych próbach leczenia lekarzy w Medicover (Warszawa) pół roku zmarnowałam na leczenie tam. A tu od razu dowiedziałam się co mi jest. ;)
Opinia dodana przez: Blanka

lekarz Małgorzata Ptak-Stawska

Osiedle Dolnośląskie 302/5
97-400 Bełchatów

wspanialy lekarz ,zawsze miła i ma podejscie do pacjenta ,lubie chodzic do pani dr ale rzadko to robie bo boje sie ze domysli sie ze ja lubie
Opinia dodana przez: mirek

lekarz Anna Maciejewska

97-400 Bełchatów

Bardzo dobra pani doktor , znająca się na rzeczy , uprzejma .Za równo zabiegi jak i porady wzorowo . Gorąco polecam każdemu .

mgr Michał Berłowski

Psycholog

PSYCHOTECH
97-400 Bełchatów

Bardzo miły i spokojny. Widać, że nie minął się pan Michał z powołaniem. Przed każdym badaniem wszystko wytłumaczył tak, że wszyscy wiedzieli co i jak trzeba robić - a przyznam, że na badaniu było nas kilku :). Z pewnością polecam tego psychologa. Ja wracam po 5 latach ponownie.
Serdecznie polecam Pana Doktora. Życzliwy, sympatyczny, do rany przyłoż. Badanie przeprowadzane w przyjemny,bezstresowy sposob. Pan Doktor wszystko kompetentnie, w jasny sposob wyjasnia,omawia i doradza. Na każde zadane pytanie, wątpliwość mozna uzyskac wyczerpująca i zrozumiałą dla pacjenta odpowiedz. Takich lekarzy potrzeba. Ciesze sie,ze trafiłam wlaśnie na Pana Doktora. Doktora przez duze D,bo zasługuje Pan na ten tytuł. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam Pana Doktora i życzę zdrówka!
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Anna Ogłuszka

Chirurg dziecięcy

Ławy, 2a
97-400 Bełchatów

"Lekarz z powołania". Wspaniała Pani doktor, przemiła osoba, przeprowadziła szczegółowy wywiad następnie dokładnie zdiagnozowała problem i opisała metodę leczenia po czym wykonała zabieg. Nareszcie mój problem znikł. GORĄCO POLECAM!!!

lekarz Kamil Wróbel

97-400 Bełchatów

Pan doktor Kamil Wróbel to wysokiej klasy specjalista z profesjonalnym podejściem do pacjenta.Jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu wizyty u p.doktora który szczegółowo wyjaśnił sposób leczenia.Szanowny Panie doktorze z całego serca pragnę podziękować za zaangażowanie trud i pomoc świadomość że byłem w dobrych rękach miała dla mnie ogromne znaczenie.Pacjent z Myśliborza woj.zachodniopomorskie
Opinia dodana przez: Pacjent z Myśliborza

lekarz Jerzy Siwy

97-400 Bełchatów

dr Jerzy Siwy nie żyje już 2 lata????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Celina Kudła

Prywatny Gabinet Lekarski Internistyczno-Reumatologiczny
Bełchatów

Pełna kultura. Osoba niezwykle ciepła, miła, niezwykle życzliwa. Bardzo zachowawcza - woli sprawdzić wręcz na wyrost, czy objawy nie wskazują na poważną chorobę. Nie spieszy się. Posiada rzetelną wiedzę, a kiedy kończą się jej kompetencje, odsyła uczciwie do specjalisty. Godna polecenia. Taka dobra dusza:)
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Marta Piaszczyk

Diagnostyka Laboratorium oddziału Łódź
19 Stycznia 12
97-400 Bełchatów

Bardzo profesjonalny i szczegółowy opis . Pani doktor poświęca dużo czasu nad każdym zdjęciem. Na podstawie opisu zrobionego przez dr Piaszczyk nawet lekarz pierwszego kontaktu może wdrożyć leki zanim przyjmie lekarz specjalista .
Opinia dodana przez: Emilia

lek. dent. Radosław Markowski

al. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 11c
97-400 Bełchatów

Super dentysta,jak na razie jestem zadowolony!Miła i uprzejma obsługa,polecam! Jak się coś zmieni -na niekorzyść napiszę:)obiecuje...polecam!

lekarz Magdalena Malatyńska-Szczęsna

ulica 1 Maja 55/11

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Rafał Szumigaj

Gabinet
ul. Liliowa 21
Bełchatów

Trafiłam na Pana Doktora ze zlecenia z izby przyjęć. Bardzo kompetentny, szczegółowo opisuje wykonywane badanie. Dodatkowo przemiły i delikatny. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna Iwanowicz

dr n. med. Andrzej Filipiak

Laryngolog

97-400 Bełchatów

Pan doktor to świetny specjalista. Ponad 10 lat temu, kiedy był ordynatorem w szpitalu, zapewnił mi doskonałą opiekę po kiepskim podejściu lekarzy z Neurochirurgii i tylko dzięki niemu i jego zespołowi w ciągu miesiąca wyleczyłam porażenie nerwu twarzowego, które mi, wówczas bardzo młodej dziewczynie, mogło poważnie skomplikować życie. Dr Filipiak to niezwykle sympatyczny człowiek, który podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Wszystko dokładnie tłumaczy, informując też o ryzyku. Zaryzykowaliśmy i udało ...
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Izabela Ociepa-Wierus

Chirurg stomatolog, Stomatolog

SP ZOZ Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Stomatologia Bełchatów
Świętej Barbary 1
97-400 Bełchatów

Wzorowy lekarz. Takich chciałabym spotykać częściej. Wzbudza sympatię i zaufanie. Człowiek przestaje się bać bo pani doktor jest spokojna i uśmiechnięta. A zęby usuwa cudnie. Szybko,sprawnie i bezboleśnie. Widać, że lubi swoją pracę. Ma też bardzo sympatyczną asystentkę. Szkoda,że już nie mam nic do wyzwania, bo bardzo tam było fajnie.

lekarz Jan Zagórski

Energetyków 6/3
97-400 Bełchatów

Jestem położną zdecydowanie polecam drZagórskiego jestem pod jego opieką 14 lat cały czas na NFZ , nigdy sie nie zawiodłam , gorąco polecam!!!
Miałem okazję korzystać z usług kilku różnych stomatologów w życiu i zdecydowanie Pani Agnieszka Skrzypczyk jest najlepsza. Bardzo kompetentna oraz niesamowicie uprzejma. Chciałbym żeby każdy stomatolog świadczył swoje usługi na takim poziomie. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Konrad Malinowski

NZOZ ZDROWIE
ul.Chrobrego
97-400 Bełchatów

każdemu polecę i będę polecać doktora. jest świetnym fachowcem, ustrzegł mnie przed niepotrzebna operacja kolana. zanim trafiłam do doktora malinowskiego, wybuliłam kasę u 3 "specjalistów". nie mogłam wyprostowac kolana-dr elkader wypisał mi po kilku minutach spotkania skierowanie na artroskopię. dr malinowski kazał zrobić rezonans magnetyczny,powiedział że na operację zawsze przyjdzie czas i to nie ten etap. po wynikach skierowal mnie na rehabilitację.i co? po kilku miesiącach ćwiczeń noga się zgina ...

lekarz Joanna Porzeżyńska

97-400 Bełchatów

Przemiła i kompetentna osoba. W sposób przystępny tłumaczy co dolega i sposób leczenia. Zleca wszystkie badania niezbędne do zdiagnozowania choroby oraz wykazuje zainteresowanie i zaangażowanie w leczenie. Oby wszyscy lekarze w Bełchatowie mieli takie podejście do pacjenta.

lekarz Jerzy Ogłuszka

Chirurg onkolog, Onkolog

Bełchatów

Lekarz wytłumaczył mi na czym polega choroba taty i jakie mogą być dalsze etapy. poświęcił mi bardzo dużo czasu, był uprzejmy, pokierował dalej do przychodni i co mam dalej robic.